meble żywiec, szafy  żywiec, materace żywiec, lożka żywiec, kuchnie żywiec, meble do sypialni żywiec, meble do salonu żywiec, narożniki żywiec, meble ze skóry żywiec, meble dla dzieci   żywiec, szafy pod zabudowę żywiec, garderoby żywiec, meble do hotelu żywiec.

Meble Hotelowe Reno

 System mebli składający się z 26 elementów przeznaczonych do kompleksowego wyposażania hoteli. Na szczególną uwagę zasługują wielofunkcyjne bryły takie jak komoda i toaletka z miejscem na mini barek czy ławka na bagaż do przedpokoju. Meble wykonane są z płyty wiórowej melaminowanej w czterech kolorach do wyboru: kasztan klasyczny (KK), dąb sonoma (DS.), buk twardzielowy (BT), venge ciemne (V). Wieńce dolne i górne  oraz przód i boki łóżek skrzyniowych wykonane są z płyty o grubości 28 mm, pozostałe elementy z płyty o grubości 16 mm. W meblach zastosowano wpuszczane uchwyty metalowe, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa gości. Nogi mebli również zostały wykonane z płyty MDF lakierowanej na kolor satyny.

Meble do sypialni

Bardzo duży wybór łóżek: drewniane, tapicerowane, dla dzieci/juniorów, dla seniorów, dla hoteli, pensjonatów, domów opieki pojedyńcze, podwójne, piętrowe, potrójne (łóżka z dostawką)

Materace

Od najtańszych piankowych przez kieszeniowe po włoskie materace termoelastyczne i rehabilitacyjne 

Meble do salonu

Piękne ciekawe sofy, narożniki, fotele, komplety wypoczynkowe we włoskich skórach naturalnych, skórach ekologicznych, włoskich tkaninach zmywalnych wodą, w ciekawym designie.
Stoły i krzesła (z możliwością wykonania pod wymiar), kredensy, komody, szafy w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej.

Meble pod indywidualną zabudowę

Narzuty i poduszki ozdobne

W ofercie szeroki wybór narzut i poduszek dekoracyjnych. Przeróżne wzory i tkaniny.