O nas

Jesteśmy młodą dynamicznie rozwijającą się firmą na żywieczczyżnie. Nasz salon meblowy skierowany jest do klientów poszukujących ciekawych i wyszukanych rozwiązań a zarazem ceniących sobie wygodę oraz dobre wykonanie w przystępnej cenie.

Urządzimy mieszkanie od sypialni przez salon, pokój dziecięcy po kuchnię. Współpracujemy z doświadczonymi producentami mebli jak również produkujemy sami. Każde zamówienie traktujemy jak wyzwanie, które realizujemy na najwyższym poziomie od kontaktu z klientem po dostarczenie towaru do domu wraz z transportem i wniesieniem. Jesteśmy w stanie nawet odebrać „stare meble”, które klient wymieniania na nowe z od nasJ

Zapraszamy do zwiedzenia naszej ekspozycji na ul. Fabrycznej 19 w Żywcu. 

UWAGA !!! 

Ruszamy z akcją: WYBIERZ MATERAC Z FIZJOTERAPEUTĄ. Porady specjalisty w kazdą sobotę lipca w salonie przy al. Legionów 39. Zapraszamy!!!

meble żywiec,  szafy  żywiec, materace żywiec, lożka żywiec, kuchnie żywiec, meble do sypialni żywiec, meble do salonu żywiec, narożniki żywiec, meble ze skóry żywiec, meble dla dzieci   żywiec, szafy pod zabudowę żywiec, garderoby żywiec, meble do hotelu żywiec.